Online workshop: Jouw Miljoen Euro Mindset

Voor wie is deze workshop bedoeld?

* Je bent een healer, een coach, een spirituele ondernemer, een creatieveling, Nieuwetijdsleider, Influencer en je hebt een Missie of je voelt gewoon de drive om geld te verdienen door jezelf te zijn.
* Jij bent een avonturier en een vrije ziel. Jij gelooft dat er “meer” is in het leven, je hebt grote dromen en je wil die dromen waarmaken. Op zielsniveau geloof en weet je dat je alles kan bereiken waar je naar verlangt!
* Jij verlangt naar een leven in totale vrijheid en jij wil JOUW leven op JOUW manier creëren!
* Jij past niet in een hokje, er is maar een JIJ en die Jij die je bent, wil je ten volste tot expressie brengen in de wereld. Gebaande paden zijn niets voor jou, jij wil jouw eigen pad kiezen!
* Jij hebt van jouw passie en/of levensdoel jouw werk gemaakt (of wil dit gaan doen.)
* Jij wil het leven niet alleen leven, maar je wil jouw leven zelf creëren. Samen met andere prachtige creators!
* Je voelt dat je geleid wordt en je voelt dat er “grote” dingen voor je in het verschiet liggen! Ja, je wil er eindelijk voor uit gaan komen: Jij bent geboren voor grootsheid en je wilt dat meer dan ooit tot uitdrukking gaan brengen!

Dit programma is niet meer los te volgen! Je kunt toegang tot dit programma krijgen als bonus bij het Geld is Liefde programma. Lees HIER alles over het Geld is Liefde programma.

ALLES is energie. OOK geld.

Geld LIJKT die tastbare papiertjes en die bedragen op je bankrekening, maar niets is minder waar.

Ik heb meerdere keren gehad dat ik een flinke sprong in mijn inkomen heb gemaakt. Iedere keer dat ik zo’n sprong heb gemaakt, heb ik gekeken wat er nu precies toe heeft geleid dat die sprong mogelijk was.

En IEDERE keer dat ik daar naar ga kijken, kom ik tot dezelfde conclusie:

Het was niet iets wat ik had GEDAAN.
Want als ik het technisch bekijk doe ik nu in mijn business nog steeds hetzelfde als in het begin van mijn business.

Ik schrijf blogs.
Ik creëer coole programma’s en verkoop die.
Ik bouw aan mijn Programma’s om ze beter en beter te maken.
Ik creëer gratis dingen zoals video’s, podcasts, gratis cursussen en die deel ik met mensen.
Ik hou heeeeeel af en toe een webinar webinars.
Ik coach mensen en ik geef live workshops of events.
Ik investeer in mezelf en besteed VEEL aandacht een persoonlijke en spirituele ontwikkeling.
En ik leer mensen over hoe de Wet van Aantrekkingskracht en hoe Creatie werkt.
Ik stem iedere dag af en durf eerlijk naar mezelf en mijn patronen te kijken.

En ja, Ik ben dat allemaal iets meer gaan doen. Ik ben meer gaan doen van wat werkt en ik ben het met meer intensiteit gaan doen, maar aan de basis is echt niets heel wezenlijks veranderd.
Mijn branding is ook niet verandert.
Ik ben niet actiever social media gaan gebruiken.
Ik gebruik nog steeds canva, voor social media, ook al heb ik wel een paar keer een professionele fotoshoot gedaan.

En ondanks dat ik me minstens 20 keer heb voorgenomen, dat ik nu ECHT professioneler moet worden of zakelijker of dit of dat aan mezelf moet veranderen, ben ik nog STEEDS dezelfde persoon!

Het ENIGE dat ECHT iedere keer voor een flinke uplevel verandert is mijn mindset, en dus mijn bewustzijn.

Ik geef mezelf dan toestemming om te groeien waar ik heen wil groeien.
Ik maak de BESLISSING om er voor te gaan.
Ik ZIE mezelf als die persoon die kan bereiken wat ik wil bereiken.
Ik ZIE mezelf dan als iemand die ECHT iets toe kan voegen in het leven van anderen op het volgende level.
Ik geef mezelf dan toestemming om meer zichtbaar te zijn met mijn boodschap (zonder mezelf te overschreeuwen)
Ik GUN het mezelf om geld te ontvangen.
Ik heb mezelf toestemming gegeven om geld te ontvangen en om succesvol te zijn.
Ik heb mezelf toestemming gegeven om mijn energie groter te maken.
Ik ben next level IN die Krachtige Creator gestapt.
Ik heb mezelf toestemming gegeven dat het oké is om alles te verlangen waar ik naar verlang.

En eigenlijk is dat logisch: want we creëren onze eigen realiteit.

Als je die persoon overvloedige BENT, dan komt het geld automatisch binnen als een weerspiegeling van jouw energetische frequentie, van jouw bewustzijn.

Daar gaan we dus tijdens deze online workshop mee aan de slag.

Het doel van deze workshop en de aanvullende Q&A is niet bedoeld om een miljoen euro te verdienen maar om jezelf de MINDSET van een miljonair eigen te maken.

Want stel jezelf eens de vraag: WAAROM wil je een miljoen euro hebben? (of meerdere miljoenen)
Je wil de keuzes maken die je kan maken als je al het geld van de wereld hebt.
Je wil reizen, dat mooie huis kopen, die droom verwezenlijken, het werk doen waar je voor geboren bent en de lifestyle leven waar je naar verlangt.

Waarschijnlijk omdat je werkelijk verlangt naar vrijheid.

Weet je wat een grappig dingetjes is?
Dat iedereen verlangt naar vrijheid en dat geld juist een van de gebieden is waarin mensen de meeste vrijheid opofferen.

Maar zoals Abraham Hicks ook al zegt: Je kunt geen overvloed creëren op een pad van “opoffering.”
Je creëert MET je bewustzijn en daar komen je gedachten, gevoelens en acties vandaan.
Dus als je NU bent afgestemd op tekort, kun je NIET in de toekomst overvloed creëren.

Dat is ONMOGELIJK.
Want wat je vandaag waarneemt komt door wat je gisteren of de periode er voor in je bewustzijn hebt geplaatst en je creëert je volgende momenten door wat je NU in je bewustzijn plaatst.

En het is mijn Missie om je te helpen je bewust te worden van wat je in je energieveld creëert.

Om je te helpen bewust te worden van welke overtuigingen en patronen je hebt waardoor je nu creëert wat je waarneemt in je realiteit.

Het is OOK een van mijn intenties om geen enkele keuze te maken voor het geld, maar juist om iedere keuze te maken vanuit: voelt dit goed en is dit EXACT wat ik zou willen doen op dit moment?
Is dit exact waarmee ik nu de grootste bijdrage ga zijn aan mezelf en aan anderen?
Als ik AL het geld van de wereld zou hebben, wat zou ik dan werkelijk willen doen?

En weet je wat er is gebeurd sinds ik op die manier leef?
Dan stroomt alles.

En als ik afwijk daarvan en ik ga JUIST dingen VOOR het geld doen en niet voor mijn ZIEL? Dan blokkeert de geldstroom.

En DAT en MEER is waar ik in deze workshop mee aan de slag wil gaan.

We gaan kijken naar wie jij BENT als miljonair. Wat is jouw rijke identiteit?
Hoe kun je daar op afstemmen om die staat van zijn ook daadwerkelijk tot uitdrukking te brengen in je leven?
Welke tools kun je gebruiken om jouw nieuwe identiteit vorm te geven?
Wat is de magische formule voor overvloed en hoe kun je die toepassen in je leven?
Hoe ga je van wens naar realiteit?
Hoe implementeer alles wat je leert zodat je ook echt een shift gaat ervaren?
En nog meer moois!

Praktische details

Praktische details!

Dit programma is niet meer los te volgen! Je kunt toegang tot dit programma krijgen als bonus bij het Geld is Liefde programma. Lees HIER alles over het Geld is Liefde programma.

Deze workshop gaat je waanzinnig veel opleveren.
Alle acties die je neemt zijn een logisch gevolg van jouw afstemming op je innerlijke miljonair.
De meeste mensen kijken naar wat ze DOEN. Maar wat je DOET is een gevolg van je bewustzijn. Als je niets in je bewustzijn verandert, zal er niets in je realiteit veranderen.

BONUSSEN!

EN …. je ontvangt OOK nog eens deze krachtige bonussen ….

  1. Geld checklist (met de dagelijkse acties die je meer geld opleveren)
  2. Geld script.
  3. Lijst dagboekvragen/ overtuigingen.
  4. Training: Hoe kun je NU (Of in ieder geval zo snel mogelijk) geld verdienen?
  5. Geld Manifestatie Dagboek.
  6. Training: De energie van schuld/ een andere kijk op schulden.

Iets meer over mij …

Mijn naam is Maartje Koper en ik ben Wet van Aantrekkingskracht Expert en Business Coach voor bezielde Missie Ondernemers, creatievelingen, kunstenaars, Nieuwetijdsleiders en artiesten en iedereen die geld wil verdienen door gewoonweg zichzelf te zijn.

Ik help jou om je blokkades te shiften, je missie te gaan leven op de meest krachtige manier en het leven en de onderneming te creëren waar je voor geboren bent. Er zat altijd dat kleine stemmetje in me dat me vertelde dat ik geboren was voor grootsheid en dat ik al mijn dromen kon realiseren! Maar dat was niet altijd het leven dat ik leefde…

Er zijn tijden geweest in mijn leven dat ik het erg zwaar heb gehad. Ik heb een aantal heftige verslavingen achter de rug en was erg depressief. Ik voelde me alsof ik niets waard was en alsof ik er nooit toe zou gaan doen in dit leven. Daarnaast speelde er nog heel veel andere problemen in mijn leven: banen waarin ik keer op keer vastliep, een burn-out en een diagnose ADD.

Toen ik 23 jaar was, liep ik tegen een muur op. Ik kwam op een ochtend op mijn werk en kon letterlijk alleen nog maar huilen. Was dit het nu? Vroeg ik me af, was dit nu het leven dat ik moest leiden? Dat kon ik gewoon niet meer. Gelukkig was er nog altijd dat hele kleine stemmetje dat me toefluisterde dat het leven niet zo hoefde te zijn en dat het anders kon. Vanaf dat moment probeerde ik me te laten leiden door dat kleine stemmetje. In mijn zoektocht naar antwoorden kwam ik in aanraking met de Wet van Aantrekkingskracht. Langzaam maar zeker vielen alle puzzelstukjes op zijn plaats. Ik leerde 100% verantwoordelijkheid te nemen voor mijn leven. Ik leerde hoe ik de creator was van mijn leven en ik leerde hoe ik mijn leven op een positieve manier kon creëren, in plaats van op de destructieve manier waarop ik tot op dat moment mijn leven creëerde. EN ik leerde wat mijn passies waren: schrijven en alles leren over de Wet van Aantrekkingskracht wat ik maar kon leren. Door het leren en toepassen van de Wet van Aantrekkingskracht vonden er ware transformaties plaats in mijn leven en leerde ik hoe ik een leven voor mezelf kon creëren waarin ik me ECHT thuis voelde.

In de jaren die volgden heb ik een zelf gecreëerde Masteropleiding Wet van aantrekkingskracht gevolgd. Als er een Universitaire opleiding Wet van Aantrekkingskracht was geweest, had ik die gevolgd, maar helaas was die er niet, dus ik heb mijn eigen Masteropleiding gecreëerd. Ik heb over de jaren meer dan 150.000 euro geïnvesteerd in leren van de beste coaches. Ik heb tientallen online programma’s gevolgd over manifestatie en honderden boeken gelezen en duizenden uren op you tube doorgebracht. Sinds mijn 23e ben ik een toegewijde student van deze materie en nog steeds leer ik iedere dag meer en meer over hoe we onze realiteit creëren en wat er voor nodig is om dat op de meest krachtige maar toch moeiteloze manier te doen.

In 2014 stopte ik met mijn baan in loondienst om ECHT mijn droomleven en mijn droomonderneming te gaan creëren en toen kwam ik er eigenlijk pas achter hoeveel blokkades ik had, vooral op het gebied van geld. Toen zag ik ZO duidelijk dat ik al die tijd in werk ben blijven hangen dat me ongelukkig maakte VOOR het geld. En toen pas kwam ik er ook achter wat er voor nodig is om geld te verdienen met je passie. Dat geld moeilijk is, alleen maar kan komen door hard te werken en door af te zien, zit ZO diep in ons systeem. Maar met behulp van alles wat ik had geleerd door de Wet van Aantrekkingskracht te bestuderen brak ik keer op keer door iedere geldblokkade heen die ik tegenkwam.

Daardoor verdiende ik na 15 maanden al 2 keer zo veel als dat ik met mijn baan in loondienst ooit heb gedaan en na 3 jaar verdiende ik zelfs meer dan €50.000 euro per maand en nog voelde ik dat dat slechts het begin is van alles wat er mogelijk is. En je zult me altijd hetzelfde horen zeggen: het gaat niet om het geld, maar het gaat om het feit dat geld en het leven van je Missie een krachtige spirituele transformatietool is die je uitdaagt om je volledige ruimte in te nemen en die je uitdaagt om altijd naar dat volgende niveau te groeien. En ik heb gemerkt dat ik niets lievers doe dan mensen daar mee te ondersteunen.

Wanneer is het beter om NIET mee te doen aan deze workshop?

Als je je situatie qua geld en manifestatie wel goed vindt zoals hij nu is.
Als je weet dat je hoe dan ook niet gaat doen wat ik tegen je ga zeggen dat er voor nodig is.
Als je niet tegen mijn directe en soms prikkelende manier van coachen kunt.
Als je jezelf tegenhoudt met allerlei excuses zoals: geen geld, geen tijd, te laat of ze gaat me vast iets anders verkopen op deze workshop en daar heb ik allemaal geen zin in.

Maar weet jij dat dat niet voor jou geldt? Dan nodig ik je met heel mijn hart uit om je aan te melden voor deze online workshop.
Aan het einde van de workshop heb je veel nieuwe inzichten en nieuwe inspiratie voor jouw volgende stappen.
Je hebt de kans om jouw vragen aan mij te stellen en je gaat leren waar het bij jou blokkeert mbt jouw geldstroom EN wat je er aan kunt doen.

Maartje, jouw content is verslavend, ik zou niet meer zonder kunnen!

Sylvia Bouwer

“€10.000 omzet per maand? Dat was voor mij HEEL ver weg……Totdat Maartje Koper in mijn leven kwam…..met de rekenmachine in de hand, kom ik er achter dat deze gelddoelstelling NU heel dichtbij is……want ik ben eigenaar van mijn eigen overvloed. Ik ben blij!!!”

Teersa van Weezel

“Wat nu gaaf is, is dat sinds ik het geld aan je overgemaakt heb, en enkele audio’s geluisterd heb, de omzet van mijn bedrijf binnen 2 dagen net zoveel zag worden als ik normaal gesproken binnen 2 weken zou genereren.”

Jacqueline

“Lieve Maartje, Bij de vorige cursus heb ik mijn bewondering al uitgesproken en nu voel ik dat het weer zo ver is. Ik ben zo dankbaar, zo blij op dit moment. Alle puzzelstukjes vallen op zijn plek. Jouw werk is voor mij van onschatbare waarde. Je geeft me houvast, een transformatie tool, angst verdwijnt en daarvoor in de plaats komt VERTROUWEN.”

Femke van Kuijk – De Heldere Bron

“Maartje, ik vind je content geweldig, helder en overzichtelijk. Geen moeilijke woorden of vage verhalen maar simpel, helder en concreet. En ik vind ook dat je heel veel waarde levert, mijn dank hiervoor, ik waardeer dit enorm.”

Jenny

“Wat een geweldige online programma’s heb je ontwikkelt. Ben heel blij en dankbaar dat jij op mijn pad bent gekomen. Ik was al een tijdje bezig om me te verdiepen in de Wet van de Aantrekkingskracht maar ik liep steeds vast. Nu begrijp ik waarom. Jouw Online programma’s zijn voor mij dus erg waardevol.”

Lia

Social Media

Manifesteer jouw Missie op Aarde

Contact

Ja, ik meld me gratis aan
Maak een donatie

Maartje Koper
v.o.f.- Geld is Liefde
Kuilenburgsekade 3
4176 CC Tuil
IBAN: NL65 INGB 0006 3378 97
BIC/SWIFT code ING INGBNL2A
BTW nr: B85713965401