JIJ bent de Creator. JIJ beslist hoeveel geld er binnen komt!
JIJ bent de Creator van je leven.
De ENIGE Creator van je leven.
Waarom geef je nog langer je kracht uit handen?
Waarom laat je andere mensen bepalen wat er wel of niet gebeurt in je leven?
Dat kan alleen maar komen omdat je op een bepaald niveau nog geloofd dat er dingen zijn BUITEN jou die van invloed kunnen zijn op wat jij in de wereld zet.
Maar dat IS niet zo.
Dat is nooit zo geweest en het zal nooit zo zijn.
Alles wat je ervaart in je leven is er omdat je er bewust of onbewust voor hebt gekozen.
Omdat er patronen zijn in je energieveld die die realiteit gecreëerd hebben.
Ja, ik zeg niet dat het makkelijk is om die patronen te gaan zien.
Daarom bied ik ook mijn Oneindig Bewustzijn Coachingsprogramma aan en al mijn andere programma’s, om je daarmee te helpen.
Het IS niet makkelijk om “objectief” naar jezelf en je patronen te kijken.
Het is niet makkelijk om je bewust te worden van wat er nu WERKELIJK in je bewustzijn speelt.
Ik ben die patronen al 20 jaar aan het bestuderen en ik kan ze voor mezelf niet eens altijd zien, zelfs ik heb daar nog coaching voor nodig.
Ik zal SUPER eerlijk met je zijn.
Als je me al wat langer volgt, dan weet je dat ik door mijn Creatie Kracht in de wereld te zetten, GROTE stappen heb gemaakt in mijn business in de afgelopen 5 jaar.
Maar het is niet altijd rozengeur en maneschijn. Dat is het bij niemand.
Ik denk, het enige verschil is dat ik het niet echt meer identificeer als “pijn” of “moeilijk” omdat ik wat mooie inzichten heb gekregen over de illusie van deze realiteit.
Het is niets meer dan een manifestatie van bewustzijn. Of iets lastig is of moeilijk, dat ligt aan het label dat je er op plakt.
Maar een van de patronen die ik had waargenomen bij mezelf was dat ik minder flow en gemak had met geld.
Ik ging mezelf eens afvragen waar dat aan lag.
Ik had er natuurlijk al vaker over nagedacht, maar hoe verder je komt in je spirituele ontwikkeling, hoe dieper je moet gaan om de patronen te zien.
Ik heb de volste overtuiging dat als ik vraag, dat er antwoorden en inzichten komen dus die kwamen ook.
Als je erachter wilt komen wat er in je bewustzijn zit, dan is het zaak om eerlijk en objectief, EN liefdevol te kijken naar jezelf en je patronen en dingen die je ziet gebeuren in je leven.
Ik merkte dat ik niet meer zo krachtig was met mijn boodschap.
Ik was me een beetje in aan het houden.
Ik merkte ook weerstand als er mensen langs kwamen die zeiden: “Dit is de waarheid en er is geen andere waarheid dan deze waarheid.”
Die weerstand was me al eerder opgevallen, maar ik kon hem niet helemaal plaatsen.
Er kwam weer een mail binnen van iemand die zei: “Je mailt te veel.”
En het enige wat ik kon denken was: “Ik hou me juist nog IN. Ik doe nog niet de helft van wat ik wil doen en ik gebruik nog geen 20% van mijn capaciteit op dit moment.” Ook op andere vlakken zag ik dat ik me in aan het houden was.
En wederom dat besef: dat ik nog niet eens een percentage benut van mijn ware potentie.
Dat er nog ZO veel uren in een dag zitten die ik besteed aan dingen die eigenlijk structureel geen waarde toevoegen aan mijn leven of aan de wereld.
Dat zijn de clues die het leven je geeft: de schijnbaar “tussen neus en lippen door” dingen die mensen tegen je zeggen.
Maar ALLES is een manifestatie van je bewustzijn.
Mensen zeggen niets “zomaar.”
Ze zijn jouw spiegel. Als het niet in jouw bewustzijn is, kun je het niet waarnemen.
Dus ik hield me in. Ik hield me in met sales en mijn boodschap en wat ik eigenlijk wil zeggen tegen mensen. Waarom? Was ik hier niet al overheen?
En kwam nog een paar kleine “clues.” Onder meer de flashback die keer op keer omhoog kwam van een interview dat ik bijna 3 jaar geleden heb gedaan.
Ik dacht dat deze man oprecht geïnteresseerd was in mij en mijn verhaal.
Hij leek ZO aardig aan de telefoon.
Maar zodra hij ging zitten voor het interview veranderde de hele sfeer.
Ik had het gelijk af moeten kappen en hem uit mijn huis moeten zetten.
Maar dat deed ik niet.
En eerlijk? Dat doe ik dus nog steeds niet genoeg.
Als er mensen mijn leven binnenkomen met hun “negatieve” energie, dan LAAT ik ze.
Ik ga er niet boven staan en ik spreek ze er niet op aan.
Ja, misschien na een tijdje als ik EINDELIJK door heb dat het niet ok is wat ze doen.
Dat ik me LAAT domineren.
Dat ik TOESTA dat mensen vanuit angst of ego komen en MIJ proberen te veranderen.
Maar voordat het zo ver is, heeft het me al ZO freaking veel energie gekost en dus ook tijd EN geld.
En ik WEET dat veel mensen dit herkennen.
Want waarom doen we dit?
Omdat we oprecht geloven in het goede van de mens.
We WETEN ook dat in iedereen iets goeds zit.
We WILLEN ook leven in een realiteit waarin we iedereen zonder meer kunnen vertrouwen.
Maar dan is het dus belangrijk dat we eerst ONSZELF gaan vertrouwen.
En voor onszelf gaan zorgen en voor onszelf opkomen.
Want laten we eerlijk zijn: IEDERE FREAKING KEER voordat we bedonderd werden of verraden of dat mensen tegen ons logen of ons achteraf naar beneden haalden, dan VOELDEN we het aankomen.
Er was die rode vlag. Dat gevoel, diep van binnen weggestopt dat er iets op een fundamenteel niveau iets NIET KLOPT.
Maar ja ….
Je “lijken” zo aardig.
Ze zeggen dat het “mijn schuld” is.
Ze lijken zo zeker in hun zaak van hun veroordeling naar mij toe en van het feit dat ze in hun “recht” staan.
Als ze zo boos of verdrietig of wat dan ook zijn, dan MOET ik wel iets “verkeerd” hebben gedaan toch?
Als meer mensen zeggen dat wat ik doe niet goed is, dan zal er iets niet goed aan zijn, TOCH?
En ja, heel misschien had je andere keuzes kunnen maken. En dan kun je daar van leren.
Maar je kunt de klok niet terugdraaien. EN je hebt niets “verkeerd” gedaan.
Want net als jij deze mensen niet “per ongeluk” aantrekt, trekken ze jou OOK niet per ongeluk aan.
Je bent ELKAARS spiegel.
Dus mensen kunnen NOG zo hard roepen dat je het jouw schuld is, dat is ECHT niet zo.
Maar ZOLANG je AL FREAKING TIJD de schuld op je gaat nemen, dan hou je dit in stand.
HOE LANG WERP JE JE NOG KEER OP KEER OP KEER OP ALS DE ZONDEBOK?
En weet je wat het grappige is, nu ik dit zo opschrijf?
In mijn schuldentraining (die beschikbaar is in de online omgeving waar de klanten van mijn Oneindig Bewustzijn Coaching Programma toegang tot krijgen) deel ik mensen dat het hebben van schulden (of het ervaren van tekort) vaak komt omdat je je schuldig voelt.
Het schuldgevoel houdt geld bij je vandaan. Geld is namelijk energie. Het is de energie die er voor zorgt dat je voor jezelf kan zorgen.
En als je je schuldig voelt, dan zeg je feitelijk dat je het jezelf niet WAARD vind om gelukkig en vervuld te zijn.
Dan zet je andere mensen boven jezelf.
Dan geef je jezelf een rotgevoel omdat andere mensen pijn hebben.
Maar die pijn heb jij niet veroorzaakt. Dat is niet mogelijk.
Was het een co-creatie? 100%. Maar JIJ bent verantwoordelijk voor JOUW energiestroom en zij zijn verantwoordelijk voor HUN energiestroom.
JIJ bent ervoor verantwoordelijk om te onderzoeken wat in JOU deze mensen en dit gedrag in hen heeft gecreëerd.
ZIJ zijn ervoor verantwoordelijk om te onderzoeken wat in hen JOU heeft aangetrokken.
Maar sommige mensen WILLEN dit niet onderzoeken. Ze willen niet eerlijk naar zichzelf kijken en dus vinden ze het makkelijker om jou de schuld te geven.
MAAR … dat maakt niets uit. Het maakt voor jou geen verschil wat zij wel of niet doen. Want zodra JIJ hebt veranderd, wat in jou dit in hen heeft aangetrokken, veranderen ze OF ze vallen uit je realiteit.
Links of rechts, hoef je je dus alleen maar met JOUW bewustzijn bezig te houden.
Dus het is tijd om onszelf op een NOG dieper niveau te gaan bevrijden van waar we ons wel en niet verantwoordelijk voor voelen!
Het is de volgende laag van de ui die we af aan het pellen zijn.
De volgende laag van zelfbevrijding.
Soms heb je het gevoel dat je een blokkade al HEEL vaak los hebt gelaten, maar het is niets meer dan de volgende laag van de ui. Bevrijding next level.
Doe je met me mee om een commitment te maken?
Ik maak een commitment, dat ik 100% verantwoordelijkheid neem voor MIJN energiestroom en MIJN bewustzijn en MIJN gevoelens.
Ik committeer me 100% aan de reis van mijn ziel en mijn missie.
Ik kies voor zelfliefde en blijf altijd voor zelfliefde kiezen.
Ik geef iedereen de volledige vrijheid om te voelen en te doen wat ze willen en ik laat de volledige verantwoordelijkheid daarvoor bij hen liggen.
Ik laat compleet los dat ik ook maar IETS in iemand kan veranderen. De enige persoon in wie ik dingen kan veranderen, dat ben IK en dan shiften mensen mee, OF vallen ze uit mijn realiteit.
Hoe meer ik mensen hun Ego dien, hoe meer dat deel van ze in mijn leven gaat komen en dat houdt me af van mijn pad en mijn missie en ik bereik er nooit, maar dan ook nooit iets meer.
Dit is de harde waarheid:
Mensen die je naar beneden halen en leven vanuit angst leven zijn BANG.
Ze zijn niet bezig met samen met jou dingen oplossen, ze zijn bezig met overleven.
Ze zijn bang dat ze hun plek in het leven kwijtraken.
Ze zijn bang dat hun spullen ontnomen worden wat ze dan ook maar “nodig” hebben.
Ze zijn bang dat andere mensen hen kunnen domineren en de macht over hen kunnen hebben.
En daarom proberen zij de macht uit te oefenen over andere mensen. Het is puur zelfbescherming.
Maar je kunt er NIETS mee.
Je kunt dat niet veranderen door jezelf op te offeren.
Je kunt ze niet zo veel tijd en aandacht en liefde geven dat ze dat gaan zien.
Ja, dat kan natuurlijk wel, maar alleen als ze er zelf om vragen. Alleen als ze naar je toe komen en ze staan open om te leren en te veranderen.
Niet omdat JIJ bepaald dat zij moeten veranderen. Dan zullen ze zich alleen maar meer tegen je af gaan zetten. Want hun muur is er niet voor niets. Hun muur is er om jou BUITEN te houden en dat zul je moeten respecteren.
Je kunt die muur niet afbreken. Geef ze de ruimte om hun muur te hebben. Ja, je bent altijd bereid om ze te helpen om die muur af te breken, maar please: bouw niet je eigen muur om je te beschermen tegen HUN muur.
LAAT het gaan.
Door de angst, raak je JOUW connectie met liefde kwijt.
Je gaat NOOIT bereiken wat je wilt bereiken met hen door jezelf op te offeren vanuit een schuldgevoel dat je bij je draagt omdat je de misplaatste illusie hebt dat je verantwoordelijk bent voor deze mensen.
Tap in op JOUW eigen unieke zielsfrequentie.
GUN jezelf om te verlangen waar je naar verlangt.
GUN jezelf geluk.
BLIJF kiezen voor liefde.
En liefde is loslaten en IN jezelf voor liefde kiezen. WAT voor keuze andere mensen ook maken.
DAN krijgen zij OOK de ruimte om te kiezen voor liefde als ze dat willen, want er is maar EEN bewustzijn en alles hangt met elkaar samen.
Ik ga een volledige avond tijd maken om hier NOG dieper op in te duiken. Next level IN de energie van overvloed duiken.
Ik weet dat er meer mensen zijn met wie dit resoneert en die weer even next level in mogen tappen op dat overvloedsbewustzijn, op ALLE vlakken.
Daarom geef ik maandagavond 27 februari mijn online workshop: ‘Jouw Miljonair Mindset’ weer. Het is 2 jaar terug dat ik hem voor de laatste keer gegeven heb, dus tijd voor een upgrade 😉
Als bonus krijg je ook een Bonus Q&A en een lange lijst met mogelijke geldblokkades en positieve geldaffirmaties. Ik ga deze lijst met affirmaties helemaal opnieuw maken voor je zodat ik die energie ook even door MIJ heen kan laten stromen 😉
De investering is slechts €17,00 ex BTW.
Doe je mee?
HIER kun je je aanmelden.
Liefs Maartje
PS: Liever een dag live aan de slag? Meld je dan aan voor de live workshop: Stem af op jouw Geweldigheid die 8 feb gaat plaatsvinden.
HIER kun je je aanmelden.