In EEN dag van idee naar lancering. Hoe doe je dat?

He lieve co-creator.

Ik heb het HEEL vaak gedaan de afgelopen jaren: de ene dag iets bedacht en het de volgende dag gelanceerd.

Ik HOU er van om voorbij te gaan aan wat iedereen denkt dat mogelijk is.
Ik HOU er van om iets te verzinnen en direct mee te gaan met die energie. Mijn ervaring is dat, als iets te lang op “de plank” blijft liggen, dat dan alle energie er uit is. En hoe langer het “stil ligt” hoe moeilijker het is om de energie er weer terug in te krijgen.

Ik HOU er van om nieuwe dingen te creëren.
Ik ben niet het type dat EEN online programma creëert en dat dan BLIJFT verkopen.
Dat komt omdat ik er gewoon van HOU om te schrijven en te creëren.

Ik HOU er van om nieuwe ideeën te krijgen en om mee te gaan met de energie van zo’n idee.
Om het vorm te geven, als een kunstenaar die de energie van het penseel volgt.
Zo geef ik me over aan een salespagina of een blog of wat ik dan ook aan het creëren ben.

En ik weet dat ik niet de enige ben.
Ik weet dat er een hele wereld vol krachtige creators is voor wie creatie een kunst is en ZO veel meer dan alleen een business of een manier om geld te verdienen.
Mijn ZIEL heeft dit nodig.
Mijn ZIEL heeft het nodig om iedere dag te schrijven en te creëren.
Ik mis het als ik het niet doe.

Dus “sleutel 1” om in een dag van idee naar lancering te gaan is om je over te geven aan die energie.
Om te weten dat het je “plicht” is om die energie te volgen.
Om te weten dat het alleen maar gaat werken in je business juist ALS je die energie volgt.
Het is het doel om creatie te volgen en creatie DOOR jou heen te laten creëren.
Geef je daar dus aan over.
Geef jezelf toestemming om daarin mee te gaan.

Sleutel 2 is om jezelf uit de weg te gaan.
Want als je dat idee hebt, komt bijna gegarandeerd je hoofd er tussendoor.

“Is dat nu wel een goed idee?”
“Zitten mensen daar nu wel op te wachten?”
“Je hebt NET dit gelanceerd, moet je niet nog even wachten?”
“Mensen kunnen dit toch niet bijhouden?”
“Is het niet eens tijd om een “serieuze” ondernemer te worden en niet a la minuut alles te lanceren maar een keer iets goed voor te bereiden?”
“Ik moet het wel GOED doen, want op dit amateuristische geprut zitten mensen zeker toch niet te wachten?”

En GA zo maar door.
En voordat je het weet denk je: laat maar.
En zit je weer in je hoofd.
En kom je weer in het HOE terecht.

Twijfel je weer aan je waarde.
En of je dan ook wel die content kunt leveren die je beloofd.
En of mensen er ECHT wel iets aan kunnen hebben.

En AL die shit.
Ik merk dat al.

Ik heb eergisteren de salespagina geschreven.
Gisteren heb ik hem afgemaakt.
Ik VOELDE het vuur.
Maar omdat ik het niet GELIJK in de wereld zette, heeft mijn hoofd nu al weer de neiging om er tussen te komen.

Maar ik weet hoe afstemmen werkt.
Ik weet hoe ik het om kan keren.
Ik weet hoe het proces van creatie werkt en ik sta het niet toe dat mijn hoofd mijn flow en soul onderbreekt.
Maar de meeste mensen weten dit niet.
En dus houden ze zichzelf tegen.
En stoppen ze weer waar ze mee bezig waren.
Net als ik een aantal jaren geleden.

Toen zat ik ook in een kringetje waarin ik heel veel wilde en ook vaak begin stappen zette, maar nooit iets echt doorzette.
Zo zonde.
En ZO frustrerend.

Maar wat nu eens als je dat proces gaat doorbreken?
Wat nu als je het dit keer eens WEL gaat doen?

Wat andere mensen er ook van vinden.
Welke oordelen je er zelf ook over hebt.
Welke beren je ook op de weg ziet.

Die oordelen, beren, angsten en blokkades en situaties die NET niet goed zijn, blijven namelijk altijd.
Bij mij ook nog.
Ik bereik echter nu iets juist OMDAT ik toch actie neem ONDANKS deze blokkades.
Omdat ik er niet in blijf hangen en deze overtuigingen shift en weer afstem op wat mijn ZIEL door me heen wil laten ontstaan.
Ik luister naar mijn dromen en mijn verlangens en niet naar de bullshit die anderen (en vooral mijn eigen hoofd) me voor de voeten werpen.

I power through.
Ik neem iedere dag kleine stappen, die veranderen in kwantumsprongen.
Ik zet energie in beweging.

En in dit geval: ik lanceer het programma TOCH.

Ik ga mezelf uit de weg en ik slinger mijn creaties gewoon de wereld in.
Beter maken kan altijd nog.
Eerst maar eens gewoon starten.
Nu is het nog geen tijd voor perfectie (en mss wel nooit!)

En wat nog meer belangrijk is om te weten in deze is dit: mensen kopen niet je producten of je diensten, maar je energie.

Zorg er dus voor dat je aan je vibratie werkt door af te stemmen.
Door voor jezelf te kiezen.
Door liefde te geven aan alles en iedereen in je wereld.
Door je te laten steunen door mensen die in je geloven.
Door hulp te vragen en te ontvangen.
Door in positieve mensen en programma’s te investeren (en dus in je eigen energieniveau)
Want hoe hoger jouw energie, hoe fijner het is om mensen om bij je te zijn en hoe sneller ze dus geld aan je geven om gebruik te maken van je diensten en je producten.

En ten slotte: voor de mensen onder ons die al weer aan het HOE zitten te denken en die hun hoofd tussendoor laat komen als het gaat om de details:
Ook praktisch is er niet veel voor nodig om dit te doen.
Het is zo ingewikkelt als je het maakt.
Dit was mijn “takenlijstje” als het gaat om de lancering:

Salespagina schrijven.
Salespagina op website zetten.
Product aanmaken in shop (en koppelen aan lijst)
Lijst aanmaken.
Welkomstmail aanmaken.
Pagina aanmaken in online omgeving voor content (verwijzen naar bonussen)
Marketing mail sturen.

En dat had NOG simpeler gekund.
Want toen ik nog geen online omgeving had, maakte ik gewoon een pagina aan op mijn website met een wachtwoord er op.

En onthoud dat ALLES afstemming is.
Want je creëert je realiteit met je overtuigingen. Als je er op afstemt dat de techniek moeilijk is, dan IS het dat ook.
Shift dan naar de vraag: hoe kan ik dit zo makkelijk mogelijk maken?

En vertrouw er ook op dat je de content kunt creëren, als je het programma al gelanceerd hebt. Dit is JUIST de beste manier. Bij mijn eerste online programma’s had ik het andersom gedaan. Ik heb er eerst 6 maanden aan gewerkt en toen begon ik het pas te verkopen.
MAANDEN werkte ik er aan. En toen ik het eindelijk ging lanceren …. kochten welgeteld 2 hele mensen het die alle 2 welgeteld 25 euro betaalden. En bij mijn 2e programma nam ik me voor dat het dit keer ÉCHT anders zou zijn. Ik legde MEGA veel intensiteit in de creatie en ik schreef het voor meer dan duizend mensen. Meer dan 1000 mensen zouden dit programma gaan volgen. Ik wist het zeker.
En inmiddels, ruim vier en een half jaar later is dat ook 100% zeker gebeurt. Maar weet je hoeveel mensen het kochten toen ik het lanceerde?
Juist…. 2 haha.
WEER voor 25 euro per stuk.

Het kost tijd om echt je vibe te vinden en om afgestemd te raken op succes.
Om in jezelf te geloven.
En ook om marketing te doen en aan je bereik te werken.
Dat is bijna belangrijker dan de content die je maakt. Tuurlijk, de content moet goed zijn, maar ik kan nu, 4 en een half jaar later niet eens HEEL veel verbeteren aan de inhoud van mijn aller eerste programma, maar ik heb VEEL verandert aan alle andere factoren en vooral om de afstemming er om heen.

Het werkt ZO veel beter om eerst te verkopen en dan te lanceren.
Je houdt de snelheid er in.
Je kan je klant leren kennen en je programma helemaal op die klant afstemmen.
EN je kunt er gelijk geld mee verdienen, ook niet geheel onbelangrijk natuurlijk (al is het maar 50 euro.)

En dan nog wat meer afstemming om ook binnen een dag te kunnen lanceren. Want nogmaals: we creëren onze realiteit met het verhaal dat we onszelf vertellen. wat voor verhaal vertel jij jezelf dus nu over lanceren en kun je je voorstellen wat het betekent voor je leven als je de shift gaat maken naar dit verhaal:

Lanceren is super makkelijk.
Het is niets meer dan creatie door me heen laten stromen.
Het Universum geeft me deze inspiratie en het Universum is er altijd om me te steunen in alles wat ik doe.
Er staat een hele geziene en ongeziene wereld voor me klaar om me te steunen in alles wat ik doe.
Het Universum brengt alleen maar de inspiratie op mijn pad die ik daadwerkelijk in de wereld kan zetten. Ik kan daar gewoon op vertrouwen. Ik weet dus dat ik alles in me heb om dit op de meest geweldige manier in de wereld te zetten en dat is precies wat ik nu ga doen.
Ik hoef niet alles te overzien en ik hoef ook niet het eindresultaat te zien. Ik mag er gewoon op vertrouwen dat alles naar me toe komt met een reden en dat alles gebeurt op precies het juiste moment op precies de juiste manier.
Ik hoef alleen maar de ene voet voor de andere te zetten.
Iedere keer als ik een stap zet, openbaar de volgende stap zich vanzelf.
Ik hoef me alleen maar te richten op waar mijn ziel HELL YES tegen zegt. De rest is bullshit.
Ik verdien geld door mezelf te zijn.
JUIST als ik mezelf ben en mijn ziel volg, dan stroomt het geld.
Mensen VOELEN het. Ze voelen dat ik oprecht ben en ze kunnen niet wachten om hier MEER van te voelen.
Ik voel dat ik hiervoor geboren ben. Ik zou dit de hele dag kunnen doen. Juist daarom is het een teken dat ik dit in de wereld MOET zetten.
Ik voel me gesteund door het Universum.
Ik zie nu steeds meer en meer gemakkelijk lanceren kan zijn.
Het MAG ook makkelijk zijn.
Business is fun and making money really IS easy.
Er is alleen nog maar fun and flow, niets meer dan dat.
Ik ben zo dankbaar dat ik nu steeds meer en meer dat ik op deze mooie manier geld kan ontvangen, juist omdat het Universum mij support om meer en meer van mijn levensdoel te vervullen.
Mijn ziel heeft geen geld nodig, maar mijn fysieke ik wel en ik mag dat geld gewoon ontvangen om mezelf alles te kunnen geven wat ik nodig heb om te groeien en te bloeien en grotere hoogtes te bereiken dan ik ooit voor mogelijk kon houden.
Ik hou van mijn business.
Ik hou van geld en geld houdt van mij.
Ik hou zo veel van mezelf dat ik het nu eindelijk makkelijker en makkelijker mag en kan maken.
Ik hou van het leven en het leven houdt van mij.
Ik ben zo dankbaar voor alle inzichten die ik nu krijg over magnetische marketing en moeiteloos ondernemen.
Ik ben zo dankbaar voor afstemmingen en ik voel nu hoe mij dit helpt om mijn energie te shiften.
En ik zie nu steeds meer dat ik vanuit deze energie alles kan creëren wat ik wil.
Dank je wil Universum.
Ik sta nu open om alles door me heen te laten stromen.
Laat me maar zien wat er mag ontstaan.
Laat maar zien wat ik nu door mij heen mag creëren.

Dank je wel!

PS: mijn nieuwe teken staat 100% in het teken van dagelijks afstemmen op ieder gebied van je leven en je business om van alles om je business en je leven heen een dikke, vette HELL YES te creëren.
Je ontvangt 90 dagen lang iedere dag scripts, zoals hierboven. Daarnaast gaan we je blokkades helder krijgen, krijg je dagboekverslagen en dagboekvragen. In 90 dagen gaan we het hele verhaal van jouw leven en je business herschrijven.
EN je krijgt een paar mega krachtige programma’s er bij. Dit is een MUST follow. We starten super snel.
Lees er HIER alles over en meld je vandaag nog aan.

Als er OOIT een programma is dat je van me gaat volgen. Laat het dan dit programma zijn!
HIER nogmaals de link.

Liefs Maartje