Ik heb deze week 2 keer gehoord van mensen dat de prijs voor mijn coaching en Geld is Liefde Mastermind te hoog is.
Dat maakte me onzeker. Ik was namelijk zelf al aan het twijfelen over de prijs. En misschien was het inderdaad wat aan de hoge kant, zo dacht ik bij mezelf.
Maar toen ik er aan dacht om iets van de prijs af te halen, werd ik boos.

Ik werd boos omdat ik weet hoeveel waarde ik bied in mijn programma.
Ik werd boos omdat ik weet hoeveel impact mijn programma heeft op mensen.
Ik werd boos omdat ik het gevoel had dat ik “gedwongen” werd om de prijs naar beneden te halen.
Dat was dus een duidelijk teken om de prijs gewoon zo te laten zoals hij is.

Want het zette me aan het denken: wat heb ik zelf wel niet geïnvesteerd in online programma’s, workshops, coaches, boeken en cursussen?
Alleen het afgelopen jaar alleen al heb ik duizenden euro’s geïnvesteerd.
Ok, misschien doe ik wel heel veel.
Maar ik weet dat als ik ergens wil komen en als ik wil groeien dat ik moet investeren.

Ik weet ook dat als ik dat doe, dat ik er ZO enorm veel voor terug krijg.
Want waar was ik geweest als ik het niet had gedaan?
Dan had ik misschien nog steeds een leven geleefd dat niet bij me paste. Dan had ik nu nog steeds iedere dag gedacht: ik weet dat er ZO veel mogelijk is, maar HOE kan ik die dingen creëren in mijn leven?
Dan had ik nog steeds gevoeld dat er heel veel in me zat, maar had ik ook nog steeds geen idee gehad hoe ik het er uit moest krijgen en in de wereld moest zetten.

Nu doe ik iedere dag het werk dat ECHT bij me past.
Ik help mensen echt op een prachtige manier met het creëren van een prachtig leven voor zichzelf.
Ik val soms stil als ik hoor hoe veel prachtige dingen ik terugkrijg van mensen. Zoals dit prachtige compliment: “Dank je Maartje Koper, prachtige Ziel, prachtig werk, je opent mensen. Een ” blikopener” ook jij haalt het beste in de Ziel naar boven op jouw Unieke manier.”
Als ik dat soort dingen lees, kan ik niet eens beseffen dat het over mij gaat. Maar dat is wel zo. En ik kan je vertellen dat ik dit soort complimenten NOOIT heb gekregen toen ik nog niet goed afgestemd was op het leven dat ik behoor te leven. Het leven dat ik voor mezelf gecreëerd heb.

Beauty girl takes beautiful flowers in her hands. Blowing flower

En ik heb dat leven kunnen creëren door me te laten helpen door prachtige mensen die in mij geloven, die zien wat ik in me heb en die me de handvatten gaven om stappen te kunnen zetten.

Dus wat is dat waard?

Mijn lieve vriending & voormalige coach Veronique Prins zegt altijd: het gaat niet om het geld maar om de waarde.
En zo kijk ik zelf ook naar programma’s waar ik in investeer.
Ik stel mezelf maar een vraag: WIL ik het? Resoneert dit met mijn ziel en VOEL ik dat dit iets voor mij is?
Want ik weet, dat als dit zo is, dat het geld altijd gaat komen.
Vaak merk ik dat ik het geld toch wel heb, maar dat ik het dan niet daar aan uit wilde geven.
Maar dat is denken in schaarste, dat is denken in tekort en dat zal me nooit verder gaan brengen.
En als ik het geld niet heb, maar ik vraag het geld aan het Universum, komt het altijd mijn leven binnen.
De laatste keer dat ik graag een programma wilde volgen kwam het diezelfde dag al mijn leven binnen stromen in de vorm van een nieuwe aanmelding.

Stel jij wilt dus investeren in mijn programma, in een ander programma en in je leven in het algemeen, stel jezelf dan eens de vraag:
Wat kost het je om te blijven waar je nu bent?
Wat ervaar je in je leven en wat heb je gecreëerd dat je pijn doet?
En wat zou het je waard zijn om te leren hoe je jouw leven in eigen hand kan nemen en alles kan creëren waar je naar verlangt?
Wat zou het je waard zijn om contact te kunnen maken met de overvloed die het Universum van nature heeft voor jou?
Wat zou het je waard zijn om het werk te kunnen gaan doen of het bedrijf te kunnen hebben dat ECHT bij je past?

En probeer daar dan eens een bedrag aan te koppelen.

Ben je er zelf klaar voor om een GROTE stap te nemen als het gaat om het realiseren van jouw